SAIPA Tiba

Відгрн.

На 23 травня 2016 року в офіційній мережі Saipa автомобілей  немає в наявності в Україні. 

Saipa Tiba (Сайпа Тіба) - передньопривідний седан класу «В» власної розробки іранської компанії. Це новий, доступний, економічний та оптимально оснащений автомобіль для всієї родини. В основі Tiba лежить модернізована платформа S81, на якій свого часу була побудована Kia Pride.

Седан має економічний двигуном об’ємом 1,5 л., потужністю 80 к.с. і максимальним крутним моментом 128/3500 (HM / об. хв). При цьому витрата пального в міському циклі не більше 7 літрів на 100 км., А в заміському циклі всього 5,7 літрів на 100 км. Додатковою перевагою служить містке багажне відділення 420 літрів, а збільшений кліренс в 160 мм дозволяє спокійно пересуватися по українських дорогах і відчувати себе впевнено навіть поза міських доріг.

ІНТЕР'ЄР SAIPA TIBA
Комфортний і ергономічний. Для виготовлення елементів інтер'єру, виробник використовував високоякісний текстиль, що має брудовідштовхуючі властивості. Сидіння мають розвинену бічну підтримку і дозволяють з комфортом розміститися людям будь-якого зросту. SAIPA TIBA оснащена подушками безпеки і системою ABS. Седан доступний з 1.5 літровим двигуном і механічною коробкою передач.

ЕКСТЕР'ЄР SAIPA TIBA

Дизайн SAIPA TIBA сучасний і класичний. Кузовні елементи автомобіля проходять обов'язкову оцинкування. Відрізняє седан якість і підгонка кузовних елементів. TIBA має збільшений кліренс 160 мм., що дозволяє спокійно переміщатися по українських дорогах і відчувати себе впевнено навіть поза міськими шляхами.

З 2015 року автомобілі Saipa Tiba не експортуються в Україну.