Zotye випустив «електричний смарт»

Zotye випустив «електричний смарт»

Zotye E200 EV Model T
Автомобіль називається Zotye E200 EV Model T і рекламується як «інший смарт».
Китайська автомобілебудівна компанія Zotye, автомобілі якої з'явилися в Україні зовсім недавно, у себе на батьківщині почала продажу найменшої своєї моделі з оригінальною назвою Zotye E200 EV Model T. Останні два слова явно вказують на модель Ford Model T - перший серійний автомобіль, зібраний на конвеєрі . Можливо, так китайці хочуть натякнути, що їх «міні-смарт» також дасть справжній старт електромобілів?

Zotye E200 EV Model T

Подивимося, чи є у цього зухвалого представника нового сегмента аргументи на таку заяву. Перше - ціна. Виробник заявив вартість 70 тисяч юанів, тобто всього 11 тисяч доларів США. Це дуже дешево для електромобіля! Навіть в Китаї. Електродвигун має вихідну потужністю 80 к.с. розвиває крутний момент 165 Нм. У машині є акумулятор на 24,5 кВт • год. Максимальна швидкість електромобіля складає 120 кілометрів на годину. Виробник стверджує, що на одній зарядці машинка проїде 220 кілометрів! Не погано.

Zotye E200 EV Model T

Щоб повністю зарядити акумулятор від мережі 220 V, необхідно 8 годин. Швидка зарядка на 80% батареї (380 V) займає 30 хвилин.

Зовні Zotye E200 EV Model T трохи схожий на smart, та й за розмірами недалеко пішов - довжина 2735 мм, ширина 1600 мм, висота 1630 мм, а колісна база становить 1810 мм. Всередині - еклектика. Кермо трохи застаріле, але інші рішення дуже свіжі - усюди дисплейчики і буйство дизайну. Головний екран - десятидюймовий! Більш того, навіть педалі металізовані.

Таким чином, новий китайський електромобільчік непогано виглядає, у нього пристойний дизайн і прийнятна ціна. Залишається дізнатися, чи оцінять це споживачі.

Zotye E200 EV Model T

 

Zotye E200 EV Model T

Zotye E200 EV Model T

Джерело http://www.autocentre.ua/news/autobusiness/zotye-vypustil-elektricheskiy-smart-mb-69708.html