SsangYong запустить у виробництво брутальний кросовер

SsangYong має намір випустити позашляховик, який стане наступником моделі Korando і зможе скласти конкуренцію Jeep Wrangler. Саме ця модель, в основу якої ляже концепт-кар XAV, буде першою, яку азіатська компанія почне продавати в США. SsangYong розраховує на успіх XAV саме в Сполучених Штатах. У компанії вважають, що на цьому ринку модель може скласти конкуренцію не тільки Jeep Wrangler, а й моделям Land Rover.

Autocar припускає, що наступник Korando отримає 1,6-літрову бензинову "четвірку" потужністю 128 кінських сил, яка використовується в кросовері Tivoli. Також очікується поява 115-сильного дизеля такого ж об'єму.

Концепт-кар XAV був представлений на моторшоу в Сеулі в квітні нинішнього року. Повнопривідну модель оснастили гібридною силовою установкою, до складу якої увійшов бензиновий двигун 1.6, що передає крутний момент на задню вісь, електромотор, який відповідає за обертання передніх коліс, і комплект літій-іонних батарей.

У найближчий час SsangYong порадує український ринок новинкою - кросовером Tivoli. Якраз в цей час його тестує і кореспондент AUTO-Consulting. Найближчим часом читайте перші враження від новинки.

Джерело: Автоконсалтинг