MG представила свій перший кросовер

MG розсекретила перший у своїй історії серійний кросовер GS, попередні відомості про який з'явилися в кінці 2014 року. Прем'єра вседорожника відбулася в рамках Шанхайського автосалону. Кросовер побудований на новій платформі, розробленої спільно з китайською корпорацією SAIC, яка є власником британської марки MG. Габаритна довжина моделі склала 4500 міліметрів, ширина - 1855 міліметрів, висота - 1675 міліметрів, а розмір колісної бази дорівнює 2650 міліметрів.

Вседорожник буде пропонуватися як з переднім, так і з повним приводом. У його моторну гамму увійде 1,5-літровий наддувний мотор потужністю 168 кінських сил (250 Нм крутного моменту), а також дволітрова «турбочетверка», що розвиває 220 кінських сил і 350 Нм крутного моменту. Трансмісії - шестиступінчаста "механіка" або «робот» з двома зчепленнями аналогічного діапазону.

MG GS можна буде замовити зі світлодіодними денними ходовими вогнями, шкіряним салоном, а також з інформаційно-розважальному комплексом з 6-або 8-дюймовим сенсорним дисплеєм. Китайські продажу MG GS почнуться в першій половині 2015 року, а до Великобританії вседорожник добереться на початку 2016 року. Представники компанії відзначили, що європейський варіант моделі буде відрізнятися від азіатської версії, але чим саме, не уточнили.

Джерело: Автоконсалтинг