Хто виграв Zotye Z100 в конкурсі Авто року.

Як уже повідомляв AUTO-Consulting, дистриб'ютор легкових автомобілів марки Zotye в Україні компанія «Богдан-Автотрейд» став головним автомобільним партнером Всеукраїнської премії «Автомобіль року 2016» і надав автомобіль Zotye Z100.

Хто виграв Zotye Z100 на конкурсі Авто року.
Головний приз за підсумками голосування Автомобіль року 2016 - вручений! Переможцем серед учасників голосування став Євген Усатюк, який і отримав ключі від новенького Zotye Z100 в автосалоні "Богдан-Авто Київ", офіційного дилера Zotye в Україні. .
Як повідомив Віталій Платонов, генеральний директор ТОВ «Богдан-Автотрейд», ми представили автомобіль Zotye Z100, як головний приз для премії «Авто року» в Україні. Zotye Z100 є новинкою для українського ринку. Він володіє відмінними споживчими якостями і дуже привабливою ціною. Zotye Z100 замінить на українському ринку найдоступніший автомобіль. В Україну прибули нові версії автомобілів Zotye. 

«Чесно кажучи, це було дуже несподівано для мене», розповів переможець голосування Євген Усатюк. «До цього я 5 років брав участь в акції« Авто Року ». Три роки я дійсно сподівався на те, що виграю автомобіль. Два наступні роки я просто вибирав автомобіль, який мені подобається. І ось мені подзвонили - це було дійсно несподівано. Нагадаємо, що для участі в розіграші достатньо було заповнити анкету учасника на офіційному сайті рейтингу «Автомобіль року в Україні» або в журналі «Автоцентр», вибрати авто яке найбільше сподобалося  і проголосувати. У цьому році кількість учасників акції стала рекордною і становила близько 70 тис. Чоловік. Бренд Zotye став найуспішнішим дебютантом року.

За результатами загальнонаціонального рейтингу популярності «Автомобіль року в Україні 2016» Zotye став брендом року в Україні в номінації «Дебют року».

Zotye Z100

Джерело: http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=35664