AutoProTech

Інновація на ринку товарів для автомобіля - продукт AutoProTech - є технологією, що дозволяє повністю захистити від зносу лакофарбове покриття в проблемних зонах автомобілів.

Захист досягається шляхом нанесення на такі зони прозорої поліуретанової плівки, вирізаної за допомогою спеціального обладнання, за спеціально розробленою технологією. Для цього створена унікальна база електронних лекал на практично всі автомобілі світу, для необхідних деталей.

- не перешкоджає коректній роботі оптики (світлопропусканню);

- не вигорає (необмежена гарантія від пожовтіння);

- може бути видалена без залишків клею і без пошкодження поверхні автомобіля;

- вирізається за допомогою комп'ютерної програми під конкретну модель авто.

AutoProTech - це не просто назва поліуретанової плівки - це назва технології, комплексного рішення. У чому унікальність AutoProTech?

Для різання викрійок із сировини - поліуретанової плівки виробництва компанії 3М (США) - розроблена унікальна система роботи з ріжучими плоттерами, яка ніде раніше не використовувалася.

На сьогоднішній день жодна компанія у Світі не пропонує на ринку продукт, повністю аналогічний AutoProTech за своїми споживчими властивостями та концепції в цілому.

AutoProTech продається в безлічі точок продажів (автомагазини, автосалони, сервісні центри, інтернет- магазини і т.д.) і може бути встановлена ​​самостійно. В окремих випадках ми рекомендуємо звертатися в спеціальні сервісні центри , які доступні на всій території України. Такими випадками є необхідність захистити складні за формою фари Вашого авто (як, наприклад, оптика Chevrolet Lacetti Sedan, багато моделей Peugeot, інша оптика зі складною конфігурацією) або глибокі виїмки зон під ручками дверей. У більшості ж випадків нанесення захисної плівки AutoProTech може бути вироблено недосвідченою людиною. Якщо ж Ви не хочете вникати в нову для Вас справу - роботу з плівками - і витрачати свій час, ми завжди чекаємо Вас в нашому сервісному центрі.

 Що в упаковці ?

- викрійки з поліуретанової, прозорої плівки, розроблені спеціально під модель автомобіля;

- інструкція самостійного встановлення;

- вигонка (інсталяційний шпатель).

AutoProTech також можна наносити на поверхню з пошкодженим пластиком (склом) оптики, якщо пошкоджений тільки верхній шар. У такому випадку не потрібна попередня поліровка - AutoProTech практично повністю відновить глянець поверхні.

Виробництво - США.

Гарантія від пожовтіння: 10 років.