Rexton W 2.0

Від-грн.

Міць, стрімкість і розкіш - так можна охарактеризувати автомобіль SsangYong Rexton W корейського виробництва. Елегантний дизайн в поєднанні з наполегливим, чоловічим характером створюють неповторний стиль Rexton W, який по праву претендує на звання позашляховика бізнес-класу. Тепер даний автомобіль доступний з новим, більш економічним двигуном об'ємом 2,0 літра.
Мотор обсяг 2,0 літра нової версії Rexton W видає потужність в 155 кінських сил з максимальним обертовим моментом 360 Нм на 1500 об/хв. Пару двигуну становить 6 -ступінчаста механічна трансмісія або 5 -ступінчастий "автомат". Обсяг паливного бака 78 л .
 
SsangYong Rexton W 2,0 не тільки зберіг свої основні переваги, наприклад, багатство комплектацій свого 2,7 літрового побратима, а й завдяки зменшеному обсягом двигуна, обзавівся і рядом нових:
• економічність - витрата палива у нової моделі в середньому складе близько 7,2 літра на 100 км,
• зменшення витрат на експлуатацію та  сервіс,
• і головне - це більш доступна ціна.
 
Безпека
 
Rexton W оснащений сучасними системами активної безпеки, включаючи електронну систему курсової стійкості, яка включає електронний розподіл гальмівного зусилля, протиблокувальна гальмівну систему, систему управління тяговим зусиллям і активну систему захисту від перекидання. Rexton W спроектований таким чином, щоб ефективно розподіляючи силу удару, витримувати найсильніші зіткнення. Передніх пасажирів захистять фронтальні і бічні подушки безпеки. Захист переднього ряду сидінь забезпечується передніми подушками безпеки і допоміжними бічними подушками безпеки.
 
Комфорт
 
Сидіння водія регулюється по 8 напрямках (вгору / вниз, вперед / назад, нахил сидіння і спинки), система запам'ятовує параметри кожного водія і наступного разу Вам достатньо буде на жати кнопку для регулювання сидіння. Переднє сидіння пасажира регулюється в 4-напрямках. У Rexton W використані новітні технологи, спрямовані на підвищення рівня комфорту і практичності автомобіля. Приміром, одне або обидва сидіння другого ряду можуть бути розкладені, щоб розмістити довгі предмети, а багажна сітка подбати про збереження вантажу.
 
Екстер'єр
 
Автомобіль має хромовану радіаторну решітку, новий капот і бампери, бічні хромовані молдинги, прожекторні фари і задні світлодіодні ліхтарі.
 
Інтер'єр
 
Відчуття розкоші з'являється відразу після знайомства з салоном починаючи з інтер'єру кольору Jet black, доповненого елементами обробки із зернистого металу. Це відчуття тільки збільшується у міру вивчення додаткових функцій, розміщених на кермі, прямо під пальцями.
 
Мультимедіа
 
Завдяки вбудованому в програвач USB-роз'єму Ви зможете слухати музику у форматі МРЗ. Стерео-аудіосистема AM / FM в автомобілі встановлена ​​з CD-програвачем і має кнопки управління на кермі. Висококонтрастна панель приладів дозволяє зчитувати інформацію в будь-який час доби, а також створює атмосферу High-tech.