MG 6 SEDAN

Від-грн.

На 23 травня 2016 року в офіційній мережі Morris Garages  автомобілей  немає в наявності в Україні. За поставками автомобілей слідкуйте за інформацією на даному сайті.
 
Елегантний дизайн, передові технологій, багате оснащення, а також поєднання високого рівня комфорту та безпеки виводить MG6 Sedan в незаперечні лідери свого класу. Автомобіль, який дарує справжнє задоволення від водіння!
 
Безпека
 
MG6 Sedan оснащений сучасними електронними системами, які забезпечують високий рівень безпеки: ABS (антиблокувальна система гальм), EBD (система розподілу гальмівних зусиль), CBC (система контролю гальмування в поворотах), BA (система допомоги при гальмуванні), EBA (система допомоги при екстреному гальмуванні), DSC (система контролю динамічної стійкості), TCS (система регулювання тягового зусилля), TPMS (Система контролю тиску повітря в шинах), Система контролю зносу гальмівних колодок.
Високий рівень захисту водія і пасажирів забезпечують також шість подушок безпеки і посилена конструкція кузова.
Склопідйомники автомобіля, в разі перешкоди на шляху зупинять рух стекол. При необхідності скла автоматично відкриються для полегшення евакуації пасажирів. А система допомоги при парковці включає в себе задні датчики і камеру заднього виду.
Все це робить MG6 Sedan макcимально безпечним для водія і пасажирів
 
Комфорт
 
Високий рівень комфорту - невід'ємна складова задоволення від керування новим MG6 Sedan. Власники гідно оцінять широкий діапазон налаштувань сидінь і керма, інформативну оптитронной панель, трехспицевий шкіряне кермо і безліч інших важливих переваг сучасного автомобіля. Ковшоподібні сидіння мають добре виражену бічну підтримку.
 
Екстер'єр
 
Автомобіль отримав привабливу зовнішність, створену в класичних традиціях британського автомобілебудування, доповнену ефектними дизайнерськими рішеннями. Серед них оригінальна передня оптика у формі крил, яка замикає з боків вузьку грати радіатора з фірмовим логотипом MG по центру. Форма кузова говорить про впевненість і сильному характері автомобіля, з яким завжди будеш почувати себе впевнено на дорозі.
Дизайн MG6 Sedan є втіленням нової класики, яку він успадкував від своїх аристократичних предків.
 
Інтер'єр
 
MG6 Sedan володіє просторим салоном, в обробці якого використані тільки екологічні та якісні матеріали.
З особливою увагою британські дизайнери підійшли до приладової панелі і центральної консолі. Зручна ергономіка і вдале розташування приладів дозволяють водієві з легкістю управляти системами автомобіля, не відволікаючи його від дороги.
У просторому салоні MG6 Sedan можуть з комфортом розміститися п'ять чоловік.
 
Мультимедіа
 
Багате мультимедійне оснащення - ще одна з конкурентних переваг MG6 Sedan. Багатофункціональна система дозволяє прослуховувати улюблені музичні композиції і переглядати фільми на DVD. Додаткова зручність використання системи - наявність виходів USB і AUX-IN. В автомобілі є можливість синхронізації телефону з аудіосистемою по каналу Bluetooth, що дозволяє не відволікатися від дороги при розмові по телефону.
 
Гама кольорів