MG 5

Від-грн.

На 23 травня 2016 року в офіційній мережі Morris Garages  автомобілей  немає в наявності в Україні. За поставками автомобілей слідкуйте за інформацією на даному сайті.
 
 
MG 5 - автомобіль, в якому втілені сміливі дизайнерські рішення та найкращі здобутки британських автомобіестроітелей. Це автомобіль для тих, хто хоче отримувати відчуття свободи та драйву. Автомобіль для сміливих духом і характером.
 
Безпека
 
MG 5 оснащений цілим рядом систем, що забезпечує всебічний захист водія і пасажирів. Безпека водія та пасажирів гарантують: посилена конструкція кузова, цілий ряд допоміжних систем управління новітнього покоління (ABS, EBD, BA, CBC), шість подушок безпеки, система контролю тиску повітря в шинах (TPMS), кріплення для дитячих сидінь ISOFIX
 
Комфорт
 
Власниками автомобіля буде високо оцінений широкий діапазон налаштувань сидінь і керма, інформативна оптітронная панель, клімат контроль, електролюк і безліч інших опцій, що створюють зручність керування автомобілем.
Салон MG 5 відрізняється просторістю, в ньому з комфортом можуть розміститися 5 чоловік. А для пасажирів, які подорожують на задньому сидінні, приємним сюрпризом стане наявність великого простору для ніг.
Система допомоги при паркуванні (V-PDC) зі звуковим попереджуючим сигналом і камерою заднього виду дозволить контролювати все, що знаходиться позаду автомобіля, істотно полегшуючи в'їзд і виїзд з парковки і гарантуючи додатковий комфорт.
 
Екстер'єр
 
В екстер'єрі автомобіля привертають увагу лінії кузова, які перетікають в логотип MG на капоті створюючи ефект сонячних променів, що проходять крізь алмаз. Це сміливе дизайнерське рішення надає автомобілю динамічність, неповторний стиль і дарує відчуття свободи.
Оригінальний дизайн передніх фар, схожих на котячі очі, в поєднанні з формою кузова, роблять автомобіль схожим з леопардом, застиглим перед стрибком - сміливим, швидкими зухвалим.
 
Інтер'єр
 
Інтер'єр автомобіля являє собою ефектне поєднання класики і модерну. Салон автомобіля виконаний з якісних і екологічно чистих матеріалів. В обробці використані декоративні вставки з хрому, які додають автомобілю сміливого шарму.
Приладова панель, що нагадує пульт керування літаком, розроблена за принципами максимальної ергономічності.
 
Мультимедіа
 
Сучасне мультимедійне оснащення - ще одна з переваг MG 5. Багатофункціональна система дозволяє прослуховувати улюблені музичні композиції і переглядати фільми на DVD. Додаткова зручність використання системи - наявність виходів USB і AUX-IN. В автомобілі також передбачена можливість синхронізації телефону з аудіосистемою по каналу Bluetooth, що дозволяє завжди бути на зв'язку, не відволікаючись від дороги.